אודות

בימינו, אי אפשר להסתדר בעולם מבלי לדעת שפות שונות. העולם של היום הוא כפר גלובאלי אחד גדול, בו אנחנו פוגשים אנשים ממקומות אחרים, מנהלים איתם שיחות, עושים איתם עסקים, כותבים להם, מקשיבים ליצירות שלהם, ומנהלים איתם תקשורת, אקטיבית ופאסיבית. לשם כך, אנחנו צריכים לדעת את השפה שלהם והם צריכים לדעת את שלנו.

אתר eretzacheret מספק לכם את כל הכלים הרלוונטיים בשביל שתוכלו ללמוד שפות שונות. כאן תוכלו לקבל את כל המידע על לימודי שפות, צרפתית, ספרדית, אנגלית, ואחרות. בין אם אתם מעוניינים ללמוד אותן באופן פרונטאלי בכיתה עם קבוצה או בשיעור עם מורה פרטי, ובין  אם אתם מעוניינים ללמוד אותן אונליין, דרך אפליקציות, אתרים, קורסים וירטואליים ועוד.  כל המידע הוא עדכני ורלוונטי.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

כאן באתר "ארץ אחרת" תוכלו לקבל את כל המידע אודות לימודי שפות, איך עושים את זה נכון, איך מתחילים ואיך מתקדמים. כאן תוכלו לקבל מידע על מורים ומרצים, למצוא תשובות לשאלות ועוד.

צוות האתר מתמחה בכל מה שקשור ללימוד שפות, מוכן תמיד לעזור ולייעץ, ולספק לכם את הכלים והמידע בשביל שתוכלו להתחיל וללמוד את השפה המבוקשת עבורכם. כאן תעשו את הצעד הראשון שלכם לקראת לימוד שפה, בשביל שתוכלו להכיר עולם חדש ולא מוכר, להתחבר לאנשים מתרבויות ומקומות אחרים, ולנהל שיחות שלמות מבלי לטעות.

כתבו עלינו

המספרים מדברים

0 +
תלמידים מרוצים
0 +
מוסדות לימוד ומורים מעולים
0 +
שפות שאפשר ללמוד אצלנו
0 +
ישובים שהגענו אליהם ברחבי הארץ