שאלות נפוצות

אנחנו יודעים שיש לך שאלות עלינו ועל השירות שלנו, לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו בצורה מפורטת. השאלה שלך לא מפיע פה? אנחנו זמינים לכל שאלה

לימוד אנגלית באופן כללי, נעשה על פי מה שמקובל להשתמש ביום יום, על פי הספרות האנגלית, טקסטים ומאמרים רגילים. לעומת זאת, אנגלית עסקית נועדה ללמד אנשי עסקים או כאלה שרוצים להתחבר לתחום העסקי, כיצד לנהל שיחות ברמה עסקית, עם מושגים שקשורים לתחום באופן ספציפי.

בעיקרון, ישנם מורים וקורסים שמלמדים ספרדית למטיילים. הכוונה היא ללמוד ביטויים, מילים, מונחים שיכולים לעזור לכל מי שנוסע לדרום אמריקה. מעבר לכך, אפשר ללמוד ספרדית דרך אפליקציות, ספרים, שירים, זה יכול בהחלט להספיק. באתר תוכל למצוא את כל החומר הרלוונטי עבור ספרדית למטיילים.

אין הבדלים מהותיים. ההבדלים קיימים בביטויים ומונחים שונים, אך מי שנוסע לדרום אמריקה ולומד ספרדית לשם כך, יוכל להשתמש בשפה גם אם יבקר בספרד ולהיפך. זה נכון גם לגבי מקומות אחרים בעולם דוברי ספרדית.

כל מה שצריך לעשות זה להשאיר פרטים, ואנחנו נדאג לעזור לך למצוא מורה שיתאים לצרכים שלך, בהתאם למה שאתם מחפש, על פי מקום מגורים, רמה, עלויות וכדומה.