לימוד איטלקית – השפה היפה בעולם

לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר

או

או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

נדמה שאם היינו מתבקשים לדרג את השפות הכי יפות בעולם, כנראה שאיטלקית וספרדית היו נאבקות על הבכורה. נכון, ספרדית היא הרבה יותר פופולארית , בעיקר בזכות העובדה שיבשת שלמה כמעט מדברת אותה, אך איש לא ייקח מהאיטלקית את הגלגול הלשוני, החופשיות, החברתיות שלה. את מה שהופך אותה לשפה שגם מי שאיננו מבין בה מילה, נהנה לשמוע אותה.

שלא יהיה לכם ספק, האיטלקית אומנם מדורגת בעשייריה השנייה בקרב השפות המדוברות בעולם, עם קרוב ל-60 מיליון איש שמדברים את השפה, הרחק מהספרדית, הצרפתית ובוודאי מהאנגלית, אך היא נחשבת לאחת השפות הפופולאריות ללימוד. לצד לימוד אנגליתלימוד גרמנית, ספרדית, סינית וצרפתית.

ההסבר לכך הוא גם העובדה שמדובר בשפה שקל ללמוד (להבדיל נגיד מההודית או היפאנית) וגם בגלל שהיא הרבה יותר שימושית משפות אחרות שנמצאות ברשימת השפות המדוברות ביותר למשל בנגאלית, טורקית או קוריאנית . במובן הזה, אתם בחברה טובה.

היכן ניתן ללמוד איטלקית 

כמו כל מדינה שמכבדת את עצמה, גם איטליה מעודדת את הפצת השפה האיטלקית ולימוד התרבות המקומית. לכן בשגרירות איטליה ניתן למצוא  את המכון האיטלקי לתרבות.

מדובר במכון שמטרתו לעודד את הישראלים לגלות את התרבות האיטלקית  (זו שמעבר לאוכל ויין), וכן ללמוד את השפה. במסגרת המכון ניתן ללמוד שורה של קורסים במסגרת לימוד איטלקית:

  • קורסי הכנה ללימודים באיטליה – מיועד לסטודנטים שמבקשים לעבור ללמוד באיטליה
  • קורסי שיחה – קורסים שמיועדים בעיקר למי שיש לו את הבסיס בשפה ומעוניין לתרגל יכולת שיחה
  • קורסים לסטודנטים – הן עבור מי שרוצה לעבור ללמוד באיטליה והן עבור מי שרוצה ללמוד איטלקית עבור לימודים בתארים מתקדמים בישראל
  • קורסי ספרות ואקוטאליה-  קורסים שמיועדים למי שיש כבר ידע באיטלקית ומעוניין לחזק את היכולת שלו להתעמק בתרבות ובאקטואליה האיטלקית
  • קורסים רגילים – כמו בכל מכון תרבות ובית ספר לשפות, גם כאן אנחנו יכולים ליהנות מקורסים רגילים ללמוד איטלקית

מלבד המכון האיטלקי לתרבות, אנחנו יכולים ליהנות מלימודי איטלקית גם בבתי ספר של לימודי שפות, כגון ברליץ, דיאלוג, וכן איטליה הקטנה, בית ספר ייחודי שעורך קורסים ללימוד איטלקית לעסקים, תרבות, תיירות ועוד. 

כדי ללמוד איטלקית , אנחנו ממליצים לכם לתרגל את השפה באמצעות קריאה של ספרים באיטלקית, עיתונים (קוריירה דלה סרה, לה רפובליקה), לצפות בתוכניות טלוויזיה איטלקיות וכמובן קולנוע איטלקי (המלצה שלנו, קסם הנעורים, רומן קרימנאלי וסינמה פרדיסו). אסור לשכוח כמובן את האופרות , וההצגות האיטלקיות הידועות, שגם אם לא תוכלו ממש ללמוד דרכן איטלקית, בוודאי תהנו מהן.

לפני סיום, הנה מספר דברים שתלמדו במסגרת קורס איטלקית:

  • מבנה דיקדוקי ומבנה של משפט באיטלקית
  • קריאה והגהה נכונה של מילים
  • יכולת לפתח שיחה באיטלקית
  • אוצר מילים של השפה
  • הבנה של טקסטים על פי המשתמע ומה שבין השורות

מעוניינים ללמוד איטלקית ברמה גבוהה? תשאירו פרטים אנחנו נדאג שיחזרו אליכם בהקדם. בינתיים אתם מוזמנים לקרוא כאן עוד אודות לימוד איטלקית ואודות המוסדות שמלמדים את השפה

לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר

או

או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

לקבלת פרטים נוספים ויצירת קשר

או

או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי